NIP: 646-166-16-07 REGON: 384072482

Warszawa, ul. Motylkowa 3J/1

Warszawa Wilanów
2 pokoje ( 35.13m2)
taras (20.26m2)

370 200,00 zł

Prezentuję 2 - pokojowe mieszkanie znajdujące się w niskim budynku mieszkalnym (zaledwie 3 kondygnacje) na II piętrze. 
Mieszkanie o łącznej powierzchni 35.13m2 z przestronnym tarasem 20.26m2 na ekskluzywnym osiedlu i w dobrej cenie! 

Ekskluzywna inwestycja, która łączy w sobie komfort mieszkania pośród zielonego krajobrazu z zaletami życia w wielkim mieście. To nowoczesne i kameralne osiedle będzie posiadać strefę SPA, siłownię oraz strefę rekreacyjną na świeżym powietrzu.

Forma osiedla nawiązuje do architektury willowej. Niskie, jedynie 3-kondygnacyjne budynki posiadają spadziste dachy i duże okna. W każdym z 4 budynków znajdzie się 16 mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych. Wygodę na co dzień zapewnią windy i podziemny parking. Teren osiedla będzie ogrodzony, a w ramach systemu kontroli dostępu zastosowane zostaną wideodomofony i karty zbliżeniowe. Części wspólne budynków zaprojektowano z dbałością o najmniejszy detal i przy wykorzystaniu materiałów wykończeniowych wysokiej jakości.

Jest to najnowsza inwestycja sprawdzonego dewelopera mieszcząca się w spokojnej, kameralnej oraz zielonej okolicy Wilanowa w bliskim sąsiedztwie pełnej infrastruktury miasta. 
Dodatkowo bliskość terenów zielonych, plaż, pól golfowych oraz licznych ścieżek rowerowych i spacerowych zapewniają bezpośredni kontakt z naturą i dają możliwości rekreacji oraz aktywnego wypoczynku.

Mieszkanie znajduje się na II piętrze:
- przestronny salon z aneksem kuchennym (17.34m2)
- łazienka (3.65m2)
- hol (4.43m2)
- przestronny taras (20.26m2)

W standardzie:
- teren ogrodzony,
- dla bezpieczeństwa mieszkańców - wideodomofony i karty zbliżeniowe,
- do dyspozycji mieszkańców własna strefa relaksu! Pod jednym z budynków znajdzie się dostępna przez całą dobę luksusowa strefa SPA z sauną i jacuzzi, siłownia z mini strefą kibica oraz szatnie z prysznicami o łącznej powierzchni 110 m²,
- przestrzenie wspólne dla wszystkich mieszkańców na świeżym powietrzu, powstałe przede wszystkim z myślą o najmłodszych mieszkańcach: górka saneczkowa, plac zabaw i boisko wielofunkcyjne. 
- dla wygody wszystkich mieszkańców zaprojektowano także: leżaki, ławki wokół drzew i stoły piknikowe. 
- teren zostanie dodatkowo obsadzony efektowną zielenią, na którą złoży się m.in. ponad 100 drzewek. Dzięki temu aż 80% działki stanowić będzie powierzchnia biologicznie czynna.

Lokalizacja:
- w pobliżu inwestycji znajdują się przystanki autobusowe linii dziennej i nocnej, 
- dojazd samochodem do centrum Warszawy zajmuje niecałe 20 minut
- 2 minuty autem do dużego sklepu spożywczego i przedszkola,
- 4 minuty autem do centrum handlowego, marketów popularnych sieci handlowych i restauracji.

Mieszkanie o prezentowanym metrażu jest już ostatnie w tej inwestycji, pozostały jeszcze większe mieszkania (ponad 60m2), również z tarasami, ale i ogródkami (z ogródkami zlokalizowane na parterze). 

Miejsca parkingowe w garażu podziemnym są dodatkowo płatne - 32 900,00 zł (nie są obowiązkowe). Można też dokupić komórkę lokatorską (dodatkowo płatne 3 900,00 zł/m2).

Termin oddania - III kwartał 2021r.
Rynek pierwotny.

Zakup bez dodatkowych kosztów! (0% podatku PCC oraz 0% prowizji dla biura nieruchomości).

Zdjęcie przedstawia przykładową wizualizację mieszkania.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz ogłoszenie i skontaktuj się z nami.